Zadaj nam pytanie
Zadaj nam pytanie
Druki opłat
Druki opłat
Dane osobowe
Dane osobowe
efaktury
efaktury
Historia rachunku
Historia rachunku
Konfiguracja P2P
Konfiguracja P2P
Promocje
Promocje
Zaloguj się
Odzyskiwanie hasła
Rejestracja
Zadaj nam pytanie

Bardzo chętnie odpowiemy na pytania związane z działalnością firmy INTERKAR KOMPUTER-SERWIS. Jeśli nie wiesz czegoś lub po prostu nie jesteś pewny, zadaj nam pytanie. Możesz to zrobić wysyłając e-mail na adres: info@interkar.pl, używając poniższego formularza lub dzwoniąc bezpośrednio do siedziby firmy pod numer telefonu (58) 678-76-02 w godzinach pracy biura (pon-pt 9:00-18:00, sob 9:00-15:00).

Aby zadać nam pytanie możesz również użyć poniższego formularza:

(Formularz służy również do odpowiedzi na komunikaty wysłane do użytkownika przez firmę Interkar Komputer-Serwis, oraz do wysyłania skanów lub zdjęć potwierdzeń zaległych wpłat)

Tytuł:
Napisz pytanie:
UWAGA: Informujemy że na pytania odpowiadamy max. w ciągu dwóch dni roboczych w godzinach pracy podanych w Regulaminie Operatora tj. 9:00-18:00 od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
Tutaj można dodać zdjęcie lub skan potwierdzenia wpłaty:
Załącz plik:
(maksymalnie 2MB)
Imię i nazwisko:
(obowiązkowo)
Adres e-mail:
(obowiązkowo)
Telefon:
Na podstawie ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INTERKAR KOMPUTER-SERWIS Karol Dziecielski moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej w rozumieniu art. 9 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany/a o tym, że: 1) administratorem moich danych osobowych jest Karol Dziecielski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą INTERKAR KOMPUTER-SERWIS Karol Dziecielski z siedzibą Redzie przy ul. Św. Wojciecha 20, 84-240 Reda; 2) moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu otrzymywania informacji handlowej w rozumieniu art. 9 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną; 3) mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Poczekaj na numer zgłoszenia - nie zamykaj przeglądarki!