Twoje IP: 18.215.185.97
Znajdujesz się na stronie z oferta radiową.
Przejdź na stronę z ofertą światłowodową.
Infolinia: 58 678 76 02
Pon-Pt: 9:00-18:00, soboty: 9:00-15:00

Opinie

W Interkar szczególną uwagę przykładamy do opinii naszych Klientów.

Śledzimy z uwagą wszelkie opinie, opublikowane przez naszych Klientów na forach internetowych, blogach, grupach dyskusyjnych oraz portalach społecznościowych i opiniotwórczych. Państwa opinie są dla nas bardzo ważne – wyciągamy na ich podstawie wnioski, poprawiamy błędy, doskonalimy nasze usługi, oraz cieszymy się wraz z zadowolonymi klientami. Poniżej, chcemy zaprezentować kilka wybranych opinii o usługach Interkar, jakie udało nam się znaleźć w ostatnim czasie w Internecie.

Przykładowe opinie o Interkar:
(zachowano oryginalną pisownię)

"U mnie (Reda), net od interkar działa praktycznie bezproblemowo, a mamy z nimi umowę od ponad dwóch lat już. Nie przypominam sobie, żeby przez ten czas były jakieś przerwy w dostawie neta, czy awarie. O ile się nie mylę, mamy podłączone światłowody, ale nie jestem pewna bo to mąż wszystko załatwiał. Nie wiem też jaka to może być prędkość, ale wszystko się wgrywa błyskawicznie. Nie wiem co ci jeszcze napisać na temat neta od interkar. W każdym razie, jest ok."

Hania Dąbrowska, forum Goldenline


"Na przedmieściach mojej mieściny (powiat Wejherowski), internet od Interkar to właściwie jedyna słuszna opcja. Mam tu na myśli oczywiście radiówkę, bo o światłowodach to możemy sobie tylko pomarzyć ( ° ʖ °) W przeciwieństwie do internetu od dużych sieci komórkowych, net od Interkar działa całkiem przyzwoicie. Zdarzają się oczywiście spadki prędkości uploadu (wiadomo jak to radiówka), albo nieliczne awarie, ale nie są jakoś bardzo uciążliwe. Na plus także obsługa klienta - Interkar stosunkowo szybko reaguje na zgłoszenia, oraz ceny - w ofercie mam 20MB bez limitu za niecałe 50 plnów. Jak dla mnie może być."

Adam Nowak, Wykop.pl


"W okolicach trójmiasta, ciężko o lepszego dostawce neta na światłowodach, niż Interkar / TVS Kaszebe właśnie. W każdym razie, taka jest moja prywatna opinia w tej sprawie. W taką opinię wyrobiłem sobie przez wiele lat, podczas których dostawcę neta zmieniałem kilkukrotnie. W przeciwieństwie do konkurencji, awarie w Interkarze zdarzają się bardzo rzadko, a jeśli już to szybko są usuwane. Cenowo też znacznie lepiej od konkurencji. W mojej opinii nie ma co się nawet zastanawiać."

Andrzej Figiel, komentarz na Blogspot


"U mnie tez radiówka, w sumie od początku bo wiadomo, mala miescina, średnio u nas z kablami, a o światłowodach to już w ogóle zapomnij. Mieli poprowadzić ale marnie to widzę, wiec większość mieszkańców jedzie na radiowce, innej opcji nie ma zabardzo. Moim providerem jest interkar.pl z redy właśnie, z tego co wiem obsługują większość mniejszych miejscowości w obrębie pomorskiego. Mam neta 20 mb/s, nie zawsze tyle jest, ale spokojnie pozwala na sprawne obsłużenie kilku kompow w domu, które zwłaszcza wieczorem chodzą jednocześnie. Pingi są na znośnym poziomie w okolicach 15 – 20, także nie ma tragedii, nie zauważyłem tez jakis dramatycznych skokow pingow, no chyba, że w zależności pogody. Da radę nawet pograć w gierki, ale czasami lagi są, ale zazwyczaj w normie (piszę tu o LOLu). Co do rachunkow się nie wypowiem bo się tym nie zajmuje, starzy płacą. Tak więc jak na radiówkę, jest dobrze."

dawidg3, forum Gazeta.pl


"Ja mam internet od Interkar, w pakiecie za 39 zł msc. bez limitu transferu. Korzystam z ich usług od trzech lat, i nie planuję zmieniać dostawcy internetu. W mojej opinii Interkar to solidna firma, o czym świadczyć ich stosunek do zgłaszanych awarii. Np. na wakacje wichura zwaliła mi skrzynkę zbiorczą od internetu, to technicy od Interkara byli na drugi dzień po zgłoszeniu - a zgłoszeń mieli w tamtym okresie bardzo dużo. Innym razem internet mi przerywał - był za chwilę nie było, i tak cały dzień - technik od Interkar, przyjechał w dzień zgłoszenia, naprawił, i od tamtego czasu spokój. Dodam, że wszystkie naprawy zrobione w ramach gwarancji, nie musiałem grosza za to płacić."

Mar Wu, forum Goldenline


Więcej opinii na temat Interkar, znajdziesz w Internecie.


© 2021 INTERKAR
Infolinia: 58 678 76 02
Pon-Pt: 9:00-18:00, soboty: 9:00-15:00